Sveikata ir aš

TikslasUgdyti asmenį, motyvuotą sveikai gyventi, nevartojantį alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų, skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius. Uždaviniai• Ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius ir  kultūrą.• Siekti, kad mokiniai suprastų neigiamą alkoholio, tabako ir psichiką  veikiančių medžiagų poveikį žmogaus sveikatai.• Skatinti sveiko ir turiningo gyvenimo nuostatų ir įgūdžių ugdymąsi.• Ugdyti tarpusavio bendravimo kultūrą, mąstymą, kurti, dirbti kartu.

Įgyvendinant projektą „Sveikata ir aš“ balandžio mėnesį vyko akcija „Svogūnėli, žaliuok, vitaminų mums dovanok.“.

Gegužės 29 d. mūsų mokykloje mokiniai buvo pakviesti sudalyvauti interaktyvoje viktorinoje "Diena be tabako", kuri yra…

Posted by Lygumų pagrindinė mokykla on 2019 m. gegužės 29 d., trečiadienis