100 dienų mokykloje

Vasario 26 dieną  pirmos klasės mokiniams vyko integruota diena  ,,100 dienų mokykloje‘‘. Vaikai užsiėmė kuo įvairiausiomis veiklomis – rašė, piešė, dainavo, šoko… Sulaukė svečių – penktokių mergaičių, kurios gražiai pristatė visus svarbiausius daiktus, reikalingus mokykloje… Vaikai pildė  užrašų knygeles, spalvino  šimtadienio karūnas, kuriomis pasipuošė. Sugalvojo ir užrašė 100 žodžių – palinkėjimų dešimtokams, gamino dovanėles…Vėliau juos pasveikino – padainavo mėgstamiausią dainelę, įteikė dovanėles, perskaitė 100 palinkėjimų … Kiek daug vaikai išmoko per daugiau nei šimtą dienų mokykloje!..

Nuoširdus dėkui už didžiulę  pagalbą Smiltės mamytei Oksanai, kuri kartu visą dieną praleido kartu – puošė klasę, padarė šimtadienio karūnas, skaitė pasakaitę, padėjo sugalvoti 100 palinkėjimų dešimtokams  ir kartu dalyvavo visame procese… Paulinos, Janinos, Ričardo bei kitoms mamytėms ar močiutėms už padarytus nuostabius darbelius ar suteiktą pagalbą, penktokėms mergaitėms – Godai, Aistei, Gabrielei, Arūnei, Viltei, Simonai, Emilijai – už puikų vaidinimą!