2019 metų knygų vaikams literatūrinių rinkimų teismai

Vasario 3 dieną Lygumų pagrindinėje  mokykloje  vyko 2019 metų knygų vaikams literatūrinių rinkimų   teismai, kuriuos vedė Pakruojo Juozo Paukštelio VB vaikų erdvės bibliotekininkės Lina ir Gitana. Jos pristatė knygeles, jas teisė ir gynė . Mūsų mokyklos pradinukai nuoširdžiai ir energingai dalyvavo rinkimuose, išsakė savo nuomonę. Vieni- teisė, kiti – gynė, tačiau buvo priimta vieninga nuomonė, kad visos knygelės vertos dalyvauti 2019 metų geriausių knygų rinkimuose. Teismų pabaigoje buvo organizuoti  geriausios knygelės rinkimai. Vaikai savo balsus už patikusią knygelę galėjo atiduoti, įdėdami kaštoną į balsui skirtą vietą. 1-2 klasių mokiniai išrinko Ignės Zarambaitės knygelę „Stebuklingi senelio batai“, o 3-4 klasės mokiniai savo balsus atidavė už Tomo Dirgėlos knygelę „ Benas – sapnų siuvėjas“ . Šauniosios bibliotekininkės vėl mus nustebino savo išradingumu ir gražiomis idėjomis. Didelis AČIŪ!