Ekskursinė programa po Pakruojį aplankant žymiausius objektus

VDM mokinukai kartu su mokytojomis  toliau tęsia projekto ,,Pažink gimtąjį kraštą ir jo apylinkes‘‘ įgyvendinimą. Spalio 23 dieną mokiniai  su gide Aušra dalyvavo ekskursinėje programoje po Pakruojį ir aplankė žymiausius objektus – senąją gaisrinę, sinagogą, Maizelio malūną ir kitas žymias vietas, apipintas istorijomis ir nutikimais. Vaikams iškilo daug neaiškumų, klausimų, į kuriuos gidė nuoširdžiai atsakinėjo. Besidžiaugdami puikiu rudenišku oru, sužinoję daug naujų dalykų, kurie vyko  Pakruojyje, vaikai sulaukė su dar vienos staigmenos –  Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvėje jų laukė pats tikriausias, šiurpulingiausias bei netikėčiausias Raganėlės Vinės iššūkis! Vaikai atlikinėjo ,,baisias‘‘, apipintas burtais ir magija, užduotis. Ačiū šauniosioms bibliotekininkėms už įdomias užduotis,  sukurtą helovynišką aplinką, priziukus ir ne vienerius metus trunkantį bendradarbiavimą.