Baltų literatūros savaitė

Š. m. rugsėjo 20–24 dienomis mūsų mokykla dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu kartu su bendraamžiais iš kelių dešimčių Lietuvos ir Latvijos mokyklų domėtasi kaimyninės šalies istorija, kalba, kultūra, geografija, susipažinta su vaikams ir jaunimui kuriančiais rašytojais, skaityti ir interpretuoti jų kūriniai.

Ne tik atvėrėme duris į kaimynų literatūros pasaulį, bet ir praturtinome mokyklos biblioteką. Nuoširdžiai dėkojame projekto organizatoriams bei jų partneriams už ką tik mokyklą pasiekusias dovanas. Su nekantrumu lauksime kitų metų.

Projekto koordinatorė Lina Sklašiuvienė

INFORMACIJOS APIE PROJEKTO ORGANIZATORIUS, PARTNERIUS, RĖMĖJUS VIEŠINIMAS

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras, Jonavos rajono mokyklų bibliotekų metodinis būrelis

Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos rajono savivaldybė, Latvijos Nacionalinis kino centras, Lietuvos kino centras

Projektą remia:„Kavos Draugas“, „RTTAX“, „Baltic Logistic Solutions“, „Power Sport“, „Save24“, „Glasseson“, „Sapiegos klinika“, „Šefo receptai“.

——————————-