Virtuali bendrojo ir specialiojo ugdymo įstaigų mokinių konferencija „Pomėgių pasaulyje“

Vasario 28 d. Lygumų pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė virtuali bendrojo ir specialiojo ugdymo įstaigų mokinių konferencija „Pomėgių pasaulyje“. Džiaugiamės, kad konferencijoje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 9 Lietuvos mokyklų: Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos, Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos, Šiaulių r. Kužių mokyklos, Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus, Panevėžio r. Naujamiesčio mokyklos ir Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos. Dar kartą visiems tariame nuoširdų AČIŪ!       Konferenciją organizavo Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė Indrė Beniušienė ir informacinių technologijų mokytojas metodininkas Paulius Paulauskas.