Padėkos

5 klasės mokinį K.Grušą už puikius rezultatus Biologijos respublikinėje olimpiadoje.

rajoninėje 5-8 klasių biologijos olimpiadoje I vietą 5-tų klasių tarpe užėmusį K.Grušą ir 8-tų klasių tarpe I vietą užėmusį A. Balčiūną. Šaunuoliai!

6 klasės mokinį Praną Radžių iškovojus 7 vietą Lietuvos kroso taurės III etape 1000 m. bėgime

rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybuose mokyklos merginų komandą iškovojus II-ąją vieta.

rajono kaimo bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybuose mokyklos merginų komandą iškovojus I-ąją vieta ir berniukų komandą iškovojus II-ąją vietą.

mokinius pasiekusius puikių rezultatų tarptautiniame Olympis konkurse. Šaunuoliai!!!

rajoninėje geografijos olimpiados II etape iškovojusią III vietą 10 klasės mokinę Neringą Grušaitę, II vietą iškovojusią Samantą Miškūnaitę.

6 klasės mokinį Praną Radžių iškovojus 10 vietą Lietuvos kroso taurės II etape 1000 m. bėgime ir 8 klasės mokinį Eriką Paukštelį iškovojus 8 vietą Lietuvos kroso taurės II etape 2000 m. bėgime.

mokinius iškovojusius II vietą Pakruojo rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių varžybose.

Rajono mokinių informacinių technologijų konkurse I vietą 5-tų klasių tarpe užėmusį K.Grušą, I vietą 6-tų klasių tarpe užėmusį G. Maliauską, II vietą – A. Jankevičių, 8-tų klasių tarpe I vietą užėmusį A. Balčiūną.

3-4 klasių mokinius iškovojusius I vietą Pakruojo rajono bendrojo lavinimo mokyklų "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybose.

5 klasės mokinį Karolį Grušą rajono 5-12 klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmusiam I-ąją vietą.

8 klasės mokinį Aurimą Balčiūną rajono 5-8 klasių mokinių informacinių technologijų teksto rinkimo konkurse 8 klasės tarpe  užėmusiam III-iąją vietą.

Mokinius, dalyvavusius matematikos ir anglų kalbos tarptautinėje olimpiadoje KINGS ir pasiekusiems puikių rezultatų.

Mokinius, pasiekusius I-o, II-o ir III-io laipsnio diplomus Tarptautiniame edukaciniame "Olympis 2018- Rudens sesija" konkurse.

3 klasės mokinę Akvilę Špakauskaitę reitinginėse “Rudens šokio spalvos” varžybose Telšiuose iškovojus I vietą.

3 klasės mokinę Akvilę Špakauskaitę Kantri ir Linijinių šokių asociacijos „Line dance čempionate 2018“ Garliavoje iškovojus I vietą ir tapus savo amžiaus grupės Lietuvos čempione.

3-4 klasių mokinius Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose iškovojus II vietą.

3-4 klasių mokinius Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninėse varžybose užėmusius II vietą

3-4 klasių mokinius iškovojusius I vietą Pakruojo rajono bendrojo lavinimo mokyklų kvadrato varžybose

9 klasės mokinę Samantą Kairytę iškovojus III vietą bėgime "Pakruojo dvaro keliais".

Pakruojo rajono kaimo pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybose

I-ąją vietą iškovojusius 1000 m. distancijoje Mantą Vepštą (6 klasė) ir Tomą Arlauską (9 klasė), 500 m. distancijoje Mariją Tvarušytę (5 klasė) ir Samantą Kairytę (9 klasė).

II-iąją vietą iškovojusius 300 m. distancijoje Haroldą Mykolaitį, 500 m. distancijoje Žydrūnę Stegvilaitę (9 klasė), Gabrielę Lauciūtę (8 klasė), Gabrielę Peleckytę (6 klasė).

III-iąją vietą iškovojusius 1000 m. distancijoje Praną Radžių (6 klasė), Luką Razulį (8 klasė), Mažvydą Daunį (7 klasė), 500 m. distancijoje Gretą Arlauskaitę (7 klasė), Inesą Noreikaitę (9 klasė).