Gamtamokslis ugdymas, patyriminė veikla

Mūsų mokyklos edukacinė aplinka papildyta priemonėmis, skirtomis gamtamoksliniam ugdymui. Jų komplektą, jau įgavusį „Gamtamokslinės spintos“ pavadinimą, sudaro įvairiausios priemonės: nuo įprastų laboratorinių indų iki šviesinio bei rankinio skaitmeninio mikroskopų ir rinkinių mechanikos bandymams atlikti. Taigi visą gegužę ketvirtokai ,,kraustė‘‘ gamtamokslinę spintą: tyrinėjo bestuburius  - vyko pažintis su slieku ir sraigėmis, mokytoja Rimutė  supažindino su mikroskopu  – prietaisu, leidžiančiu  pamatyti ląstelę bei atliko kitus tyrimus. Visi aktyviai dalyvavo tiriamojoje veikloje.
Kūrybingo tyrinėjimo vasaros atostogų metu!

Mokytoja Dalia

Pasaulio pažinimo pamoka mokyklos laboratorijoje

Vasario 4 dieną ketvirtos  klasės mokiniams mokyklos laboratorijoje vyko pasaulio pažinimo pamoka „Elektros srovės grandinė“‘. Pamoką mokytojai padėjo vesti mūsų klasiokės Arūnės brolis Aurimas, aštuntos klasės mokinys. Jis vaikus supažindino  su elektros srovės grandine, jos jungimo būdais, paaiškino, kokios medžiagos geri elektros laidininkai, kurios – blogi.

Nuoširdžiai dėkojame Aurimui už  pravestą pamoką ir paaiškintus labai įdomius dalykus!

Ketvirtokai