let's play together

Mokyklų mainų partnerystės projektas

2019-2021 metai

Erasmus+ School Exchange  Partnership Project (KA229)

„ Let‘s play together“

„Žaiskime drauge“

Apie projektą:

Projekto koordinatorė: Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla.

Partneriai: 1st Basic School Vasil Levski, Bulgarija; Zakladni skola Josefa Kajetana Tyla a Materska skola Pisek, Čekija; CASA COLEGIO REGINA CARMELI DE RUBI

HERMANAS CARMELITAS DE SAN JOSÉ, Ispanija.

Projekto trukmė - 2 metai (nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d.).

Apima šiuos dalykus - lietuvių ir anglų kalbas, fizinį ugdymą, muziką.

Dalyviai – minėtų dalykų mokytojai ir mokiniai (9-15 metų).

Projekto darbo grupė:

Projekto koordinatorė, grupės vadovė Kristina Vaičiulienė, Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos  anglų k. mokytoja.

Nariai:

Jūratė Balašauskaitė, Lygumų pagrindinės mokyklos  pradinių klasių mokytoja, projekto koordinatorės pavaduotoja.

Vida Arlauskienė, Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos  fizinio ugdymo ir technologijų mokytoja.

Dalia Rimkuvienė, Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos  pradinių klasių mokytoja.

Daiva Balčiūnienė, Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos  lietuvių k. mokytoja.

Ilona Miežienė, Pakruojo r. Lygumų pagrindinės mokyklos  muzikos mokytoja.

Rima Šukienė, Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro buhalterė.

Tradiciniai žaidimai geriausiai atskleidžia tautinę savimonę, įtvirtina humaniškus santykius ir bendravimą per emocijas ir veiklą. Be to, tradicinės sporto šakos ir žaidimai atspindi kultūrų įvairovę, puoselėja bendruomenių ir tautų tarpusavio supratimą bei toleranciją. Tačiau daugelis tradicinių žaidimų išnyko. Mes kaip Europiečiai privalome atgaivinti susidomėjimą šiais „senamadiškais“ žaidimais.

Mūsų projekto tikslas yra atgaivinti ir pristatyti dalį mūsų pamirštos kultūros bei puoselėti sveiką ir sportišką gyvenimo būdą.

Šiuo mokyklų mainų projektu bus vykdomos mokymo ir mokymosi veiklos mokiniams ir mokyklos darbuotojams, suteikiamos sąlygos mokytojų dalijimuisi informacija ir patirtimi, profesiniam tobulėjimui, mokinių bendravimui ir bendradarbiavimui su bendraamžiais iš kitų užsienio šalių, ugdant kultūrinį sąmoningumą.

Pirmasis projekto susitikimas įvyks 2020 kovo 1-6 dienomis Čekijoje, kuriame dalyvaus 6 mokiniai iš 8-9 klasių ir 2 lydintys mokytojai.

Mes svečius priimsime 2020 gegužės 31 – birželio 6 dienomis. Pas mus lankysis 18 mokinių bei 6 mokytojai.

Projekto puslapis: https://twinspace.etwinning.net/92649/home