Mūsų pasiekimai 2018-2019 m.m.

Džiaugiamės ir didžiuojamės 2018-2019 m.m. pasiekimais, nuveiktais darbais.

Dalyvavimas konkursuose, olimpiadose, parodose...

Pakruojo rajono kaimo pagrindinių mokyklų lengvosios atletikos kroso varžybose

I-ąją vietą iškovojo 1000 m. distancijoje Mantas Vepštas (6 klasė) ir Tomas Arlauskas (9 klasė), 500 m. distancijoje Marija Tvarušytė (5 klasė) ir Samanta Kairytė (9 klasė).

II-iąją vietą iškovojo 300 m. distancijoje Haroldas Mykolaitis, 500 m. distancijoje Žydrūnė Stegvilaitė (9 klasė), Gabrielė Lauciūtė (8 klasė), Gabrielė Peleckytė (6 klasė).

III-iąją vietą iškovojo 1000 m. distancijoje Pranas Radžius (6 klasė), Lukas Razulis (8 klasė), Mažvydas  Daunys (7 klasė), 500 m. distancijoje Greta Arlauskaitė (7 klasė), Inesa Noreikaitė (9 klasė).(Mokytoja V.Arlauskienė)

LBMA tarptautinės taurės 9-o etapo bėgime „Pakruojo dvaro takais“ III-ią vietą 2,5 km. distancijoje. 2003-2004 m. grupėje iškovojo 9 klasės mokinė Samanta Kairytė. (Mokytoja V.Arlauskienė)

Pakruojo rajono bendrojo lavinimo mokyklų 2008 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybose iškovojo I-ąją vietą A.Balčiūnaitė, 4 kl., V.Gendvilaitė, 4 kl., A.Jankevičiūtė, 4 kl., G.Jokūbaitytė, 4 kl., S.Šulčiūtė, 4 kl., M.Simonaitis, 4 kl., G.Ivanauskas, 3 kl., M.Žurauskas, 3 kl., L.Grušas, 3 kl., E.Laucius, 3 kl. (Mokytoja D.Rimkuvienė)

2018 -2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių 3-4 klasių kvadrato zoninėse varžybose Panevėžyje užėmė II-ąją vietą A.Balčiūnaitė, 4 kl., V.Gendvilaitė, 4 kl., A.Jankevičiūtė, 4 kl., G.Jokūbaitytė, 4 kl., S.Šulčiūtė, 4 kl., M.Simonaitis, 4 kl., G.Ivanauskas, 3 kl., M.Žurauskas, 3 kl., L.Grušas, 3 kl., E.Laucius, 3 kl., G.Daukšaitė, 4 kl., M.Janulis, 4 kl. (Mokytoja D.Rimkuvienė)