Mokinių dėmesiui, skelbiamas Projektų finansavimo konkursas!!!

Pakruojo rajono savivaldybė kartu su Lygumų pagrindine mokykla skelbia mokinių iniciatyvų Projektą, kurio tikslas — skatinti mokinių iniciatyvas, stiprinti mokyklų bendruomenes, didinti jaunų žmonių pilietinį ir finansinį raštingumą bei siekti jų aktyvumo priimant sprendimus.

Suburkite 2-5 mokinių nuo 14 m. amžiaus komandą, tardamiesi su mokyklos bendruomene, nuspręskite, kokį projektą norite įgyvendinti savo mokykloje, idėjas perkelkite į paraiškos formą ir pateikite socialinei pedagogei iki š.m. birželio 2 d. 17.00 val. Visuotinio balsavimo būdu išrinksime vieną projektą, kurį teiksime Pakruojo rajono savivaldybei finansuoti. Vienam projektui įgyvendinti skiriama iki 1 tūkst. eurų. Būtinieji reikalavimai Projektui:

1. Projekto įgyvendinimo vertė negali viršyti mokyklai skirtos sumos;

2. Projektas skirtas visai mokyklos bendruomenei (netradicinių ugdymo aplinkų, poilsio ir interaktyvių erdvių įrengimas ar tobulinimas, ugdymo priemonių įsigijimas, išvykų, renginių organizavimas ir pan.).

Konsultacijas ir metodinę pagalbą mūsų mokykloje teikia socialinė pedagogė Saulė Miežienė. Mokiniai, rašykite projektą, teikite savo idėjas… Viena mokinių idėja bus finansuojama Mokinių dalyvaujamojo biudžeto modelio iniciatyvų projektas, finansuojamas Pakruojo rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Nuoroda į aprašą, paraiškos formą, visą reikiamą informaciją: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/3d2a8f82e92311eda305cb3bdf2af4d8?positionInSearchResults=28&searchModelUUID=f825b428-9673-4285-b664-a4873d2c77ca

Paraiškas siųsti Saulei Miežienei el. paštu saule@lygumu.lt arba atnešti į mokytojų kamb. iki š.m. birželio 2 d. 17.00 val.