Išvyka į Kupiškio rajono ugdymo įstaigas

Balandžio 3 d. pedagogų kolektyvas vyko į Kupiškio rajono ugdymo įstaigas semtis / dalintis gerąją patirtimi mokinių ugdymo klausimais. Aplankyta Alizavos pagrindinė mokykla, kur maloniai sutiko direktorius Gintaras Paškauskas su kolektyvu. Nuvykome ir į Kupiškio Povilo Matulionio progimnaziją. Apžiūrėtos mokyklos, darbo vietos. Po darbingos dienos, aplankytas Kupiškio krašto – Adomynės dvaras – vienas iš nedaugelio medinių dvarų Lietuvoje. Šis dvaras garsus ir tuo, kad tik čia galima paragauti ypatingųjų Adomynės krašto „Pagrabinių“ bandelių. Ką mes ir padarėme. Šiame krašte trys dvarai – privatūs, iš kurių viename, Palėvenės (Komarų) dvare, gyvena Bogdano Komaro anūkė Nijolė Milaknienė, kuri mums ir papasakojo Komarų giminės istoriją. Pasiklausėme lietuvių liaudies dainų, pažaidėme lietuvių liaudies žaidimų.