Mūsų kultūros herojai

Gegužės 22-26 d. vyko kūrybiškumo kompetencijos ugdymo per visus mokomuosius dalykus savaitė. 7 klasės mokiniai, susipažindami su B. Brazdžionio biografija ir asmenybe, kūrė plakatus, iliustruodami jas nuotraukomis ir pagrindiniais gyvenimo faktais apie poetą. 6 klasės mokiniai, apibendrindami literatūros skyrių ,,Mūsų kultūros herojai“, domėjosi Lygumų miestelio iškiliais žmonėmis, keliavo nuo vieno objekto prie kito, atlikdami įvairias kūrybines užduotėles.Anglų k, pamokų metu mokiniai kūrė pristatymus apie mėgstamą metų laiką, atostogų planus, koks šiandien oras, būdvardžius, mokytojas – robotas.7 klasei rusų kalbos pamoka Lygumų miestelyje. 6, 8, 9, 10 klasių mokiniai atliko kūrybines užduotis: inscenizavo situacijas, ruošė dialogus, kūrė kryžiažodžius. Matematikos pamokose gamino mokiniai kubo modelius. Geografijos pamokų metu mokiniai kūrė plakatus, pristatė.