Pažink kitaip Zigmą Gėlę

Vasario 26 d. Lygumų pagrindinės mokyklos penktokai dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje ,,Pažink kitaip Zigmą Gėlę“, kuri vyko Naisiuose. Užsiėmimo metu muziejininkė mokinius kvietė per žaidimus, įvairias užduotis, t.y. kitaip susipažinti su poeto Zigmo Gėlės namais. Čia mokiniai per įvairias veiklas ir kūrybines užduotis susipažino su namų apyvokos daiktais, kurie buvo naudojami Šiaurės Lietuvoje XIX a. pradžioje. Mokiniai matavosi klumpes, rašė ir piešė su žąsies plunksna, dėliojo Z. Gėlės posmą iš atskirų žodžių, bandė senovinį lyginimo būdą (su kočėlu), žaidė senesnius žaidimus, kurie jau yra pamiršti. Labai dėkojame muziejininkėms už naują patirtį, puikius įspūdžius, gerai praleistą laiką ir jaukią aplinką. Buvo ugdomos šios kompetencijos: pažinimo, komunikavimo, socialinio emocinio ugdymo.

Nuotraukos ir informacija mokytojos L. Sklašiuvienės.