PRIMINIMAS DĖL UNIFORMŲ DĖVĖJIMO!

Kovo 5 d. vyko mokyklos klasių vadovų metodinės grupės susirinkimas, jame dalyvavo ir mokyklos direktorė Asta Gasiūnienė. Jo metu svarstyta uniformos dėvėjimo situacija mokykloje. Klasių vadovai į susirinkimą atėjo apsiklausę auklėtinius, kaip šie siūlo spręsti mokinių vengimo dėvėti uniformą.Priimti nutarimai, jei mokinys nevilki uniformos:1. Įspėjamas mokinys;2. Informuojami mokinio tėvai (globėjai, rūpintojai); O, nesikeitus situacijai -3. Tėvai (globėjai, rūpintojai) kviečiami į mokyklą.4. Atsakingas asmuo kasdien vykdys uniformos dėvėjimo kontrolę mokykloje.JUK, mokinio uniforma – mokinių vienybės, pasididžiavimo ir pagarbos mokyklai, jos tradicijoms simbolis, kultūringo elgesio, aprangos kultūros, estetinio skonio ugdymo dalis.Tėvai (globėjai, rūpintojai), pasirašydami mokymo sutartį (3.13 punktas) įsipareigoja „užtikrinti, kad vaikas laikytųsi patvirtintų mokinio uniformos dėvėjimo taisyklių“.Uniformos dėvėjimas inicijuotas Mokinių tarybos iniciatyva 2017 m. kovo 8 d. (protokolas Nr. 3).